joomla extensions

TB Milic 955x430 topslika

06.04.2023.

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske raspisalo je JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva radi upućivanja ratnih vojnih invalida i članova porodica poginulih boraca Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske u banjsko-klimatske zdravstvene ustanove.

Na javni poziv imaju pravo da se prijave ratni vojni invalidi od prve do desete kategorije invaliditeta i porodice poginulih boraca Odbrambeno-otadžbinskog rata kojima je banjska rehabilitacija neophodna za nastavak liječenja i oporavka.

Prijave, odnosno zahtjevi podnose se Odjeljenju za opštu upravu Opštinske uprave Milići.

Krajnji rok za dostavljanje zahtjeva je 20.04.2023. godine.

Za dodatne informacije možete se obratiti službeniku za boračko-invalidsku zaštitu ili pozvati broj telefona 056/745-220.

Tekst JAVNOG POZIVA je u nastavku.

Ministarstvo rada i boračko - invalidske zaštite - Javni poziv