slider1

joomla extensions

TB Milic 955x430 topslika

21.04.2022.

U skladu sa propisanim mjerama prevencije širenja virusa korona, u prostorijama amfiteatra SŠC „Milutin Milanković“ Milići, u petak, 29. aprila 2022. godine, biće održana Deveta redovna sjednica SO-e Milići.

Na sjednici Kolegijuma, održanog 5. aprila 2022. godine, utvrđen je prijedlog Dnevnog reda Devete redovne sjednice, na kojoj će se naći ukupno 28. tačaka za raspravu.
 
Odsjek za skupštinske poslove pripremio je dnevni red i materijal za 9. sjednicu skupštine, koje možete pogledati i preuzeti na zvaničnom sajtu opštine Milići, u sekciji Skupština, pod kategorijom Materijal za sjednicu SO.

                                                 ODSJEK ZA
                                                                 SKUPŠTINSKE POSLOVE