joomla extensions

21.01.2015.

U cilju transparentne implementacije Projekta hitnog oporavka od poplava, Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica objavljuje JAVNI POZIV za podnošenje prijava za dodjelu pomoći fizičkim licima čiji su stambeni objekti oštećeni usljed elementarnih nepogoda u 2014.godini na području gradova Bijeljina, Doboj, Prijedor, Tuzla i Zenica, i opština Bratunac, Čelinac, Doboj Istok, Doboj Jug, Gračanica, Kalesija, Kotor Varoš, Lukavac, Kakanj, Maglaj, Milići, Olovo, Sanski Most, Sapna, Šamac, Vukosavlje, Zvornik, Zavidovići, Žepče i Živinice.

Pomoć u okviru Projekta hitnog oporavka od poplava vrši se dodjelom građevinskog materijala za ugradnju za stambene jedinice manjeg ili većeg stepena oštećenja.
Sredstva će se osigurati kroz zajam Svjetske Banke u iznosu od 6,0 mil KM.

Javni poziv ostaje otvoren od 19.01.2015. do 02.02.2015.godine.

Tekst Javnog poziva možete preuzeti ovdje.