joomla extensions

TB Milic 955x430 topslika

19.08.2014.

18.avgusta 2014.godine u Sali za sastanke SO Milići, održan je informativni sastanak sa članicama udruženja „Forum žena“ Milići i predstavnicima lokalnih institucija.
Cilj sastanka je bio predstavljanje odobrenog projekta Uređenje prostora za igru – „Sretnije djetinjstvo“, tj.uređenje dvorišta OŠ „Aleksa Jakšić“ Milići. Prema riječima predsjednice udruženja Milanke Pantić, odobren je grant u iznosu od 4.700 KM koje donira CPCD – Program malih grantova ( Ambasada Švedske i SIDA), kao i podrška Opštine Milići u iznosu od 500 KM.
Projektom je predviđeno uređenje školskog igrališta za fudbal, gdje će se postaviti ograda oko igrališta od čeličnih cijevi i armaturne mreže visine 4m, kao i farbanje iste, farbanje stativa i uređenje okolnog prostora. Na košarkaškom igralištu zamijeniće se table na koševima i po potrebi farbati metalni dijelovi.
U toku izvođenja radova očekuje se pomoć volontera Omladinskog savjeta Milići, kao i ostalih građana, učenika Osnovne škole, kao i finansijska pomoć lokalnih privrednih subjekata.
Implementacija projekta trajaće od 01.08.2014.do 30.10.2014.godine, uključujući i pripremne radove.

IMG 20140818 143705