joomla extensions

TB Milic 955x430 topslika

28.05.2014.

U holu zgrade Opštine Milići na javnom uvidu bio je Nacrt izmjena i dopuna Prostornog plana Republike Srpske do 2025. godine. Javni uvid je bio omogućen svakog radnog dana od 28. marta ove godine. U ostavljenom vremenskom periodu, od strane građana i drugih subjekata, nije bilo primjedbi i prijedloga upisanih u za to namijenjenu knjigu, dostavljenu od strane nadležnog Ministarstva.
Od 28.05.2014.godine plan neće biti javno izložen a svi zainteresovani, ako su imali primjedbe koje nisu dostavili, mogu to učiniti i u narednih sedam dana u Odjeljenju za prostorno uređenje, stambeno-komunalne poslove i ekologiju, koje će eventualne primjedbe stigle u ostavljenom roku, proslijediti nosiocu izrade plana i ministarstvu kako bi se razmotrile i eventualno ugradile u Plan.


NAČELNIK ODJELJENJA
Gordana Sarić s.r.