joomla extensions

02.04.2018.

U subotu, 31.marta 2018.godine opština Milići je obilježila Dan opštine.

Tom prilikom položeni su vijenci na spomen obilježje kod Doma rudara, a nakon toga je održana Svečana sjednica Skupštine opštine Milići.

Skupština opštine Milići dodijelila je nagrade i priznanja za 2017.godinu, za djela i rad od opšteg značaja i izuzetne zasluge i doprinose u razvoju opštine Milići, i to:

„Zlatna Povelja opštine Milići“ dodijeljena je Ljubinki Stjepanović, majci poginulog borca i Radenku Bačiću, posthumno.
„Posebna Povelja opštine Milići“ dodijeljena je DOO „Samatini“ Milići i Čedomiru Brajkoviću, diplomiranom pravniku iz Milića.
„Povelja opštine Milići“ dodijeljena je STR „RIVA“ Milići i Vojkanu Mujičiću, profesoru u JU SŠC „Milutin Milanković“ Milići.

U okviru obilježavanja „Dana opštine Milići“ pozorište „DIS“ iz Banja Luke izvelo je predstavu „Mala iz Graca, ja iz Bajinaca“ i predstavu za djecu „Pipi duga čarapa“.

danopstine31mart2018

danopstine31mart2018 2