joomla extensions

TB Milic 955x430 topslika

05.05.2022.

U okviru projekta „Zaštitimo pčele, spasimo ekosistem“ objavljuje se Javni poziv svim zainteresovanim osobama koje se bave ili žele baviti pčelarstvom sa područja opštine Milići da se prijave za obuke.

Obuka će se provoditi za dvije mogućnosti/modula:

1. Obuka za pčelare početnike i osobe koje se žele baviti pčelarstvom i

2. Obuka za napredne pčelare.

Pravo na prijavu za obuke imaju isključivo osobe sa prebivalištem na području opštine Milići. Prethodno iskustvo, posjedovanje opreme, članstvo u udruženju i slično NE OGRANIČAVA mogućnost prijave.

Sve zainteresovane osobe za obuke mogu se prijaviti do 15. maja 2022. godine.

Prijava treba sadržavati: ime i prezime, zanimanje, modul i kratku biografiju (Prijavni obrazac u prilogu).

Prijave se mogu slati poštom na adresu Opština Milići – Odjeljenje za finansije, privredu i društvene djelatnosti, Jovana Dučića br.2, 75446 Milići ili na šalter sali opštine Milići,   e-mailom na: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.. Prijavni obrasci se mogu preuzeti i na šalter sali opštine Milići. Sve dodatne informacije možete dobiti na tel.broj: 056/745-450 ili 033/618-323.

PRIJAVNI OBRAZAC